"Полеты с ангелом"

2 квітня 2019, 18:30, вівторок
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
01:45
Бронь На касу
72
години

Про подію

«Ангели не старіють»

/ Марк Шагал /

Вистава розповідає про життя, творчість і кохання великого Художника Марка Шагала (1887-1985). Пам'ять воскрешає важливе: улюблену дружину і музу Беллу і вічно живу маму, рідний Вітебськ і богемний Париж, його друзів і героїв картин.

У п'єсі харків'янина Зиновія Сагалова (Німеччина) два персонажа: Художник і Ангел. Сімейний дует ведучих артистів театру ім. Пушкіна нар. Арт. Україна Олександра Васильєва та його дочки, молодий, яскравої Дар'ї Філіппової «оживляють» перед глядачем інших героїв спогади Художника і поета.

Постановку здійснив талановитий Майстер Армен Калоян (головний режисер ХНАТОБу). Підібрана їм музика і пластичне рішення вистави підсилює динаміку дії.

Художник анімації Дар'я Пушанкіна, блискуче володіє сучасною технологією пісочної анімації, привабливо і захоплююче оживляє видовищний ряд спектаклю.

«Якщо все в житті неминуче рухається до кінця, ми повинні, поки живемо, розфарбувати життя всіма фарбами любові і надії». / Марк Шагал /

Вистава присвячується світлій пам'яті Ангеліни Філіппової.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

"Полеты с ангелом" відбудеться 2 квітня 2019, 18:30, вівторок в ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+