Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

"Пори року". Petukhov Trio

У продажу залишилось 294 квитка
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 190 грн
Бронь На касу
72
години
6+

Про подію

У випадку переносу заходу з причини карантину, при новій даті, що вам не підходить, придбані квитки ви можете обміняти на квитки на будь-який інший захід Харківської філармонії (на суму вашого замовлення або з доплатою) протягом всього концертного сезону (по липень 2021 року включно).
 
“Пори року” П. І. Чайковського – це своєрідний музичний щоденник  композитора, що відобразив дорогі його серцю епізоди життя, зустрічі та картини природи. Цикл сповнений глибокого ліричного почуття композитора, любові до життя та захоплення ним. 4 лютого тріо одного з кращих джазових піаністів та композиторів України Олексія Петухова представить харківським слухачам джазову обробку циклу «Пори року». Дванадцять неповторних п’єс у сучасному джазовому звучанні представлять цикл цілковито по-новому. 
 
Олексій Петухов – джазовий піаніст, аранжувальник, композитор, продюсер, один із найбільш пізнаваних та затребуваних джазових піаністів України, викладач фортепіано та джазової імпровізації Одеського коледжу мистецтв ім. К. Данькевича, диригент джаз-оркестру імені М. Голощапова. Бере активну участь у багатьох концертах та джазових фестивалях в Україні та за кордоном, переможець (1-а премія) Міжнародного фестивалю-конкурсу «Master Jam Fest» (Одеса, 2013).
 
Сміливе новаторське прочитання циклу з використанням всього арсеналу фарб сучасного джазу фактично стало самостійною композиторською роботою Олексія Петухова, де музика Чайковського була головним творчим імпульсом для широкого розвитку.
Переосмислення «Пор року» Чайковського виникло під враженнями від мандрівок до різних віддалених куточків земної кулі, де пори року йдуть по-різному. Перебуваючи в навколосвітніх подорожах, Олексій помітив, що відчуття зими в країнах Латинської Америки або літа в скандинавських фіордах абсолютно відмінні від звичних. Тоді і з’явилась ідея втілити нові враження в нових музичних стилях та жанрах на основі знаменитого циклу. Поступово визначились темброві фарби та необхідність використання додаткових інструментів  – хотілось показати щось нове та неочікуване.  

Участники тріо:
Олексій Петухов /фортепіано/
Максим Кондратьєв /контрабас/
Андрій Гончаров /ударні/
 
Максим Кондратьєв – контрабасист, соліст Одеського Національного симфонічного оркестру, учасник численних джазових фестивалів та концертів, а також міжнародних проектів. Грає з провідними музикантами України, також виступав з Bryan Carter, Johny O`Neal, Rachel Terrien, Allan Harris, Gregory Boyd, Judy Niemack, Christopher McBride.
 
Андрій Гончаров – барабанщик, закінчив Одеське училище мистецтв ім. К. Ф. Данькевича.  Часто підключається до складу тріо Олексія Петухова.
 
Концерти Олексія Петухова – це завжди велика подія, яка поєднує тонку глибоку лірику, повнофактурну яскраву міць та різноманітні запальні стильові ритми. Його імпровізації відрізняються мелодійністю, великою емоційною амплітудою та одночасно цілісністю, а його манера гри, що базується на класичному піанізмі, пронизана прекрасним романтичним початком, який ясно висловлює себе в кульмінаціях соло. Отримати задоволення яскравими гармоніями ви зможете ввечері 4 лютого в затишному залі Харківської філармонії.  
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

"Пори року". Petukhov Trio відбудеться 4 лютого 2021, 18:30, четвер в Харківська філармонія. (Органна зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.