Інформація щодо обмеження масових заходів!

PAVEL KHVALEEV

19 травня 2018, 23:00, субота
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

19 мая, суббота, Клуб «Місто» представляет экс-участника музыкального проекта «Moonbeam» PAVEL KHVALEEV. 
Павел Хвалеев - яркий участник мировой электронной музыки, а также режиссёр независимого кино. Во время учёбы Павел начинает заниматься созданием собственных треков, ремиксов и аранжировок, используя всевозможные семплы.
Изящность и элегантность, экстравагантность и сила - эти слова с лёгкостью подходят для описания уникального стиля Павла Хвалеева. Его музыка завораживает, и слушатель неосознанно попадает в музыкальный транс. Мы обещаем, что Вы это ощутите на себе 19 мая в субботу в Клубе «Місто».
Первые билеты - 150 грн
19 мая 
Суббота 
Start  23:00

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

PAVEL KHVALEEV відбудеться 19 травня 2018, 23:00, субота в Клуб Місто. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+