Павло Дєдіщев

7 серпня 2021, 19:00, субота
У продажу залишилось 648 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 200 грн
Бронь На касу
48
годин

Про подію

Павло Дєдіщев у Харкові!
7 серпня 2021 року в Будинку культури ХПІ відбудеться стендап концерт Павла Дєдіщева у Харкові! Павло здобув собі заслужену славу, ставши резидентом Comedy Club і переможцем гумористичного шоу «Розсміши коміка». Стиль гумору бородатого коміка іронічний і всім зрозумілий. Влучні спостереження з життя: про себе, про людей, про наш час.
 
Stand-Up в ДК ХПІ
За освітою Павло дитячий психолог, хоча за професією стендапер так і не встиг попрацювати ні дня. Мабуть, цей факт і допоміг гумористу в кар'єрі, зробивши його особливо влучним в своїй спостережливості людських перипетій. Розмова по душам і прекрасний настрій чекають вас цього вечора на сцені ДК ХПІ. Приходьте за обов'язковою щедрою порцією позитиву.
 
Де весело провести літній вечір в Харкові? На концерті Павла Дєдіщева!
  • Актуальний гумор від бородатого коміка
  • Не дитячі жарти від дитячого психолога
  • Чудовий настрій і заряд позитиву

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Павло Дєдіщев відбудеться 7 серпня 2021, 19:00, субота в Палац студентів ХПІ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

5 серпня, 19:00
Одеса Літній театр "GORSAD" ціна: від 300 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 278
9 серпня, 19:00
Київ Кіноконцертній зал «Київська Русь» ціна: від 180 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 848
Питання? Відповідь!
+