Інформація щодо обмеження масових заходів!

PATLAC

26 травня 2017, 22:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

26 мая - очередная вечеринка cерии Big Name.

Big Name, как правило, главная party месяца. Это серия вечеринок с приездом артистов топ величины мировой электронной сцены. На этот раз у нас в гостях будет артист с большой буквы. Топ величина европейской электронной сцены. Артист, чьи треки всегда можно видеть на вершине чартов. Представитель Watergate, гость из Гамбурга - PATLAC.

Путь в мир электронной музыки Patlac началв раннем возрасте. Он начал играть b2b со своим другом детства Matthias Meyer, который помог проложить ему дорогу в европейскую сцену.
За все время Patlac успел выпустить синглы на таких лейблах как Connaisseur Recordings, Pets Recordings и Soulfooled.

Так же наш герой успешно делает ремиксы, появившиеся на Endless, Pets Recordings, Musik gewinnt Freunde, Akba.
Каждое его выступление - чувствительный подход к музыке и танцполу.

Так же играют Cauac, Vadim Ersten.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

PATLAC відбудеться 26 травня 2017, 22:00, п’ятниця в Moskvich Bar. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+