Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Paji (DE)

29 вересня 2018, 23:00, субота
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Paji вперше в BAR. Party Bolero! Його називають сучасним Паганіні. Аб-солютна синергія звучання скрипки та електронної музики, яку ви можете почути наживо в Bar Party Bolero 29 вересня.
 
У музиці Paji дивовижна органіка: грув, жива гра на класичній скрипці, східні мотиви, що безперечно робить його унікальним артистом. Легенда-рні композиції Paji «Children of Love», «The Old Goods», «Opus 7», «Venom», «Climb» підкорили світ. Відео його живих виступів стають ві-русними в соціальних мережах і вже кожен хоче почути наживо віртуозну гру Paji. Paji виступав на найвідоміших світових фестивалях: Pollerwiesen Festival (Dortmund), Lollapalooza (Berlin), Mystic Garden Festival (Amsterdam), Sunburn Festival (India), SW4 (London) і багато інших.
 
Кількість квитків обмежена, що не пропусти Paji в #barpartybolero.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Paji (DE) відбудеться 29 вересня 2018, 23:00, субота в BAR.party Bolero. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.