Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

PAJI live

21 червня 2019, 22:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

21 червня ми підготували для вас виступ дуже талановитого музиканта, майстра живих перформансів і професіонала найвищого класу в сфері електронної музики - PAJI (Germany)!
 
 
Саме PAJI одним з перших почав використовувати в своїх треках звучання класичних інструментів, віддаючи перевагу віолончелі. Маючи дивовижний музичний смак і взявши на озброєння свою пристрасть до нестандартних сполучень, PAJI створює неповторні мелодії, що призводять в захват мільйонну аудиторію всього світу.
 
PAJI почав відчувати пристрасть до музики у всіх її проявах вже в п'ятирічному віці. Навчаючись грі на класичних інструментах, юний PAJI був зачарований їх звучанням, особливо мелодійністю скрипки і басом ударних. Саме раннє захоплення цими інструментами значним чином відбилося на його нинішньому творчості і зробило його треки неповторними і самобутніми.
 
Будучи підлітком PAJI почав практикувати свої музичні навички для зведення треків і в створенні Фьюжен різних стилів, поєднуючи поп, рок, хіп хоп, хаус. Злиття різних клубних стилів, імпровізація і професійний підхід - все це робить музику PAJI улюбленої мільйонами фанів, а його живі виступи - незабутніми якісними перформансами, якими ми з вами можемо насолодитися вже в цю п'ятницю
 
 
Так само грають Roman Iulskiy, Anton Shu

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

PAJI live відбудеться 21 червня 2019, 22:00, п’ятниця в Moskvich Bar. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+