У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Театр P.S. "Вибір"

27 лютого 2022, 18:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Психологічна драма “ВИБІР” 
Харківський театр “P.S.”, вул. Гіршмана, 16
 
Вони звикли так жити, але цей "звичний" побут нікого не влаштовує. І одного дня трагічний випадок в мить все ламає... Вже нічого не змінити, але як бути далі? Злочин потребує кари. Але що є більшим покаранням? Чи передбачає покаяння зцілення? Герої вистави постають перед складним вибором...
Надвідверта п’єса польського драматурга Яцека Влосека у спільній постановці режисерів нашого театру - Світлани Пасічник та заслуженого діяча мистецтв України Степана Пасічника, - це справжній виклик сьогоднішньому дню. 
 
Грають:
 
заслужений діяч мистецтв України Степан Пасічник, 
заслужена артистка України Майя Струннікова,
заслужений артист України Валерій Брильов,
Ярослав Соломко, 
Катерина Бакай, 
Кирило Лукаш
 
Психологічна драма за п'єсою Яцека Влосека на дві дії (тривалість: 3 г. 10 хв.).
 
Вистава ДЛЯ ДОРОСЛИХ! Діти до 16 років не допускаються!
 
Звертаємо вашу особливу увагу на те, що наші двері відчинені для Вас за півгодини до вистави. Просимо Вас не запізнюватися, адже вхід після початку стане неможливим.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр P.S. "Вибір" відбудеться 27 лютого 2022, 18:00, неділя в P.S театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.