Концерт "ВІД ОПЕРЕТИ ДО МЮЗИКЛУ"

Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

Режисер – заслужена артистка України Валентина Подорлова.

Диригент – заслужений діяч мистецтв України Ярослав Сорочук.

Художник - Тарас Шигімага.

Балетмейстер – заслужена артистка України Ірина Клепікова.

Хормейстер – Ірина Кузнєцова.

Це не просто гала-концерт, а справжнє театралізоване шоу, об'єднало в собі кращі уривки з оперет, музичних комедій і мюзиклів. Мелодії Ф. Легара, В. Кальмана, В. Штрауса, Ж. Оффенбаха, Д. Германа, Е. Веббера, Ж. Пресгурвика виконають провідні солісти театру, артисти хору та балету. Весь вечір буде звучати симфонічний оркестр театру під керівництвом головного диригента театру, заслуженого діяча мистецтв України – маестро Ярослава Сорочука. Ведучі гала-концерту солісти театру Олексій Андренко і Тетяна Циганська. Режисер-постановник гала-концерту-заслужена артистка України Валентина Подорлова. Балетмейстер-постановник заслужена артистка України Ірина Клепікова. Балетмейстери - Олександр Гричаный, Віталій Логвиненко.

Зустріч з давно улюбленими великими творами — запорука чудового настрою на довгий час. Що ще потрібно, щоб приємно провести вечір?

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Концерт "ВІД ОПЕРЕТИ ДО МЮЗИКЛУ" відбудеться 2 лютого 2019, 17:00, субота в Харківський театр музичної комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+