У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Подарунки Святого Миколая. Новорічна інтермедія "Обережно! Чарівний ліс"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Режисер-постановник - заслужений діяч мистецтв України Ігор Коваль
Режисер - заслужена артистка України Валентина Подорлова
Музичний керівник - Юлія Шаршонь
Художник-постановник - Ольга Бардакова
Балетмейстер-постановник - заслужена артистка України Ірина Клепікова
 
Хочете потрапити в таємничий ліс, де живуть казки в ХХІ столітті? Де багато добродушного і веселого гумору. Де не одна, а цілих три Баби-Яги літають в ступі, а Кощій Безсмертний служить в армії. Коли і як оживає ліс? .. Тиша і таємниця ... Небезпека? Не виключено. Роздолля для казкових жителів, проте, нареченій солдата Матвія Маші, яка заблукала, в чарівному лісі слід бути дуже обережною. Адже, винахідливі Баби-Яги і підступний Кощій Безсмертний захочуть розлучити Машу і Матвія. Чарівний ліс на те і чарівний, щоб таїти в собі масу сюрпризів ...
Прем'єра відбулася 25 грудня 2012 року.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Подарунки Святого Миколая. Новорічна інтермедія "Обережно! Чарівний ліс" відбудеться 7 січня 2022, 11:00, п’ятниця в Харківський театр музичної комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.