Театр "Нефть". Вистава «ОРФЕЙ: PUBLIC TALK»

29 травня, 19:00, середа
Перейти до вибору квитків
Відміна заходу
минула подія
18+
Російською мовою

Про подію

Повернення грошей за квитки буде здійснюватися ДО 07.06

Повернення фізичних квитків буде здійснюватися в касі ТЦ "Комільфо". Повернення електронних квитків буде здійснюватися на карту, з якої був придбаний квитки. Для цього просимо надіслати лист на пошту [email protected] з темою "Орфей. Театр Нефть", в листі потрібно вказати номер вашого замовлення, номер карти для повернення коштів, ПІБ власника карти, заповнене в електронному вигляді заяву (наприклад, в MS Word) і скан-копію ідентифікаційного коду.

Завантажити шаблон заяви 


Поєднує в собі жанри стендапа і ток-шоу, вистава заснований на давньогрецькому міфі про Орфея і Еврідіку. Ми застаємо головного героя в той самий момент, коли він втратив свою кохану і не зміг її повернути з царства мертвих. Залишившись один, він безустанно співає пісні про вічне кохання до своєї дружини Еврідіки, і, варто відзначити, робить це майстерно. Адже саме завдяки красі свого неймовірного голосу Орфей проходить всі перепони, спускається в підземелля, переконує владику смерті відпустити Еврідіку на білий світ, але ... вже перед самим виходом він озирається, чим порушує умову, і втрачає її навіки.
 
У виставі Орфей потрапляє в наші дні і виявляється на ток-шоу, де ми пробуємо розібрати його ситуацію, а так само почути думки інших на цей рахунок: курочки Софії, штучного інтелекту, самого ведучого та інших персонажів. Вистава зачіпає теми самотності, інституції шлюбу, мусолить тему стосунків чоловіка і жінки, а так же намагається з'ясувати, чи існує ця горезвісна «вічна любов», про яку співається в піснях, пишеться в книгах, і розповідається в казках. Чи існує вона в наші дні, або ж вона так і залишилася міфом.
 
Вікове обмеження: +18.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр "Нефть". Вистава «ОРФЕЙ: PUBLIC TALK» відбудеться 29 травня, 19:00, середа в Art-Area ДК. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+