У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Театр "Нефть". Вистава «ОРФЕЙ: PUBLIC TALK»

30 жовтня 2020, 20:00, п’ятниця
Відміна заходу
минула подія

Про подію

Вистава-провокатор, вистава-скандал з елементами ток-шоу і стендапа. А все тому що про любов. Орфей, герой з давньогрецького міфу, потрапляє на сучасне ток-шоу з запрошеною зіркою, живою музикою і ... штучним інтелектом. Розібратися в історії Орфея з коханою Еврідіка допомагає провідний, прямолінійна курочка Софія і ви. Говоримо відверто, без прелюдій, як є. Чи варто безустанно співати пісні про вічне кохання, чи існує вона, і як з цим жити? Розберемося разом на «ОРФЕЙ: PUBLIC TALK».
 
В ролях:
Ігор Ключник - Орфей
Артем Вусик - Ведучий
 
музика:
Олександра Малацковская - фортепіано, вокал
Антон Бегменко - ударні
 
Моушн-анімація:
Гліб Ковальов
 
світло:
Олександр Чиж
 
звук:
ден Мітчелл
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр "Нефть". Вистава «ОРФЕЙ: PUBLIC TALK» відбудеться 30 жовтня 2020, 20:00, п’ятниця в Театр «Нефть». За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.