Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Оперний вернісаж

25 червня 2021, 18:30, п’ятниця
У продажу залишилось 257 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 200 грн
Тривалість
01:30
Бронь На касу
72
години

Про подію

Ось і добігає кінця черговий концертний сезон 2020/21 і ми запрошуємо вас 25 червня о 18:30 на концерт з приводу його закриття “Оперний вернісаж”.
 
Ніщо в музиці не зрівняється з напруженням і різноманітністю живих емоцій, які нам дарує опера. У цьому концерті ви почуєте кращі увертюри та фантазії на теми відомих опер - від увертюри до єдиної опери Бетховена "Фіделіо" до Симфонічних танців із легендарного мюзиклу "Вестсайдська історія" Леонарда Бернстайна. Центральною частиною програми стане 1-й скрипковий концерт Прокоф'єва, написаний 26-річним композитором в кращих традиціях музичної казки. Солюватиме нова зірка скрипальського мистецтва, 17-річний Яків Павленко, який тільки-но став лауреатом престижного конкурсу скрипалів в Одесі.
 
ПРОГРАМА:
 
І відділення
 
Л. Бетховен, увертюра до опери "Фіделіо"
Дж. Россіні, увертюра до опери "Севільський цирульник"
С. Прокоф'єв, концерт для скрипки з оркестром № 1, тв. 19, ре мажор
 
ІІ відділення
 
Л. Бернстайн, симфонічні танці з мюзиклу "Вестсайдська історія"
Ф. Ваксман, фантазія на теми з опери Бізе "Кармен" для скрипки з оркестром
 
Подія відбудеться в безпечному форматі згідно карантинних вимог, Постанови КМУ № 848 від 16.09.20 та Постанови КМУ № 641 від 22.07.20. Наповненість залу - 50%.
Дотримуйтесь маскового режиму та будьте здорові!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Оперний вернісаж відбудеться 25 червня 2021, 18:30, п’ятниця в ДК Міліції (Будинок Алчевських). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+