OCTOBERFEST 2018 . Харків

OCTOBERFEST 2018 . Харків
Хоп-хей-ла-ла-лей !!!
З 5 по 7 жовтня на арт-заводі «МЕХАНІКА» Інша Земля відбудеться святкування ОКТОБЕРФЕСТ 2018!
 
Три дня хмільного настрою і веселощів!
 
Ми хочемо створити максимально наближений формат до оригінального Октоберфесту (Мюнхен) з його запалом і традиціями, з додаванням слов'янських ноткок.
 
Трохи історії:
Вперше Octoberfest відбувся 12 жовтня 1810 в честь весілля принца Людвіга (в майбутньому король Людвіг I) і принцеси Терези Саксонської-хильдбургхаузськой (її ім'ям названо луг, де проходить свято) .В честь свята городянам роздавали пиво і частування, в місті панував дух свята і загальне гуляння, а також Октоберфест вважається святом осіннього врожаю і благополуччя.
 
Протягом усіх трьох днів на Октоберфесті 2018 на Механіці пануватиме атмосфера загального гуляння, хмільне настрою і нестримних веселощів! Настрій свята створять класичні фестивальні декорації, автентичні заводські пейзажі, виступ народних і музичних колективів, конкурси та змагання
 
В ПРОГРАМІ:
- Ярмарок пивоварів - ви зможете насолодитися більш 50 видів народного пінного напою від харківських і українських пивоварів.
 
Фуд-корт «Мюнхенський дворик» - спеціально для свята, на вулиці, буде організований дворик з традиційними мюнхенськими частування. Все буде шкварчать і булькати під акомпанемент божественного аромат знаменитих баварських ковбасок-гриль.
 
Міні-ринок виробів і сувенірів
 
Концертна програма на «ЗіЛ-stage» - сцена буде обладнана на справжньому старовинному вантажівці ЗІЛ, на ньому будуть співати і танцювати музично-танцювальні колективи, а також група Selo i Ludy - Село i Люди, Інародний театр абсурду Горобчик, єдиний в своєму роді касетний діджей ZEМА
 
Найдовший дружний стіл - ми вибудуємо довгі столи, щоб з танцями на столах.
 
Конкурс бороданів - на вході буде встановлена спеціальна бороду-лінійка для вимірювання довжини. Той, у кого борода виявиться довшим 15 см, вхід безкоштовний, плюс автоматичне участь в розіграші призу "БОРОДА 2018"
 
А також:
- ТІР середньовічний
- поросячі перегони
- Фото зони
- дегустації
- і інші примхи
 
ВПЕРШЕ !!!
Святкова Лотерея "П'яний Крендель"
ПРИЗ - мотоцикл з коляскою.
Лайк і репост даної публікації є автоматичним участю в лотереї.
 
Вхід: 70 грн / день.,
Режим роботи: Понеділок: 17: 00-22: 00, субота: 12:00 - 24:00, Неділя: 12:00 - 22:00
 
АКЦІЯ! Купи квиток на сайті або в касах internet-bilet.ua і отримай приємні подарунки від торгових марок Bud і Lays. Увага! В акції беруть участь перші 1000 квитків.
Питання? Відповідь!
+