У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Оксана Білозір. "Народжена Україною"

30 вересня 2023, 18:00, субота
У продажу залишилось 374 квитка
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 350 грн
Бронь На касу
72
години

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 13 ТРАВНЯ 2023 17:00 НА 30 ВЕРЕСНЯ 2023 18:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Квитки поверненню не підлягають

30 вересня в Харкові відбудеться творча зустріч-концерт Оксани Білозір- народноі артистки України, яка із своїми сольними концертами побувала на всіх континентах Землі.

На її творчості виросло не одне покоління українців.
Оксана Білозір також меценатка, волонтерка, народний депутат 4-х скликань, професор, кандидат юридичних наук з питань світових міграційних процесів ,громадський і політичний діяч. Понад рік Оксана Білозір входить до складу Антитерористичного центру при Службі безпеки України, який визволяляє наших військовополонених. Понад рік ця красива жінка - на війні. А її зброєю завжди була і є пісня.
 
З одного боку, Оксана Білозір боєць, а з другого - миротворець. Вона завжди прагне, щоб навколо були гармонія, спокій, порозуміння, щоб завжди можна було розв’язати конфлікти, вузлики долі…
Улюблениця багатьох поколінь співає про повагу та любов до України, до батьків, про щирі почуття,  про молитву, природу, весну і кохання, розставання, втрати й біль, про війну і віру в Перемогу.
 
Оксана Білозір незмінно сповнена молодих творчих сил, як сама Україна. Майстриня естрадної сцени, чарівна жінка та полум'яний політик-патріот, вона уособлює собою ту саму основу красивої української непереможності, яка робить нашу Батьківщину планетарним дивом та надією цивілізації.
 
Але, попри всі звання і досягнення, для мільйонів українців Оксана Білозір, у першу чергу — «Українка, Україночка». 
Це сама Україна, чистий образ української Нації у її найпрекраснішому, жіночому образі.
Її по праву називають людиною-епохою в історії не лише пісенної України, але й України-держави.
Її пісні давно стали виразним символом українського, справжнього!
 
Головна її мета - об’єднувати українців по усіх Світах, об’єднувати українців навколо своєї держави- України та культури, нести правду про Україну, як вагому складову європейської цивілізації!
 
Поринайте у молодість, юність та дитинство разом зі знайомими шлягерами Національної співачки України!
Такі пісні Ігора Білозіра, як "Пшеничне перевесло", "Ніби вчора", "Коханий", пісні українських та американських композиторів, як "Горобина ніч", "Святкова", "Бойківчанка", "Мрія- це ти", "Кленова балада", "Чорна квітка" - стали народними!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Оксана Білозір. "Народжена Україною" відбудеться 30 вересня 2023, 18:00, субота в ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

7 жовтня, 19:00
Дніпро ПК "Шинник" ціна: від 280 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 451

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"