Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Новорічна Ніч в Victory Concert Hall

31 грудня 2018, 22:00, понеділок
Продаж припинено
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Хочете чогось неординарного і того, що не встигло всім набриднути?
Шоу програма на новий рік 2019 від ведучих, учасників команди «повітове місто» Сергія Писаренко та Євгена Нікішина - це 100% заряд позитиву і гарного настрою!
 
У нашому колективі задіяні тільки кращі артисти в своєму жанрі!
 
Гурт "Manera" поділиться своїм позитивним настроєм, змусивши всіх нестримно танцювати.
 
Іскрометні жарти, шокуючі привітання, сміх до упаду, щасливі посмішки всіх гостей вечора, а також відмінний настрій на весь майбутній рік гарантовані!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Новорічна Ніч в Victory Concert Hall відбудеться 31 грудня 2018, 22:00, понеділок в Victory Concert Hall. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.