У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Нічні бабоньки"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Співати чи не співати? Це питання бентежить далеко не кожну людину. Але тільки не наших героїнь, для яких співати – значить ЖИТИ! Все йшло чудово! Ювілейний концерт, оплески, а потім бенкет, розмови, суперечки, тости, пафосні промови та гарний настрій! І раптом, як грім серед ясного неба, звістка про нову солістку, яка і молодша, і голосистіша за всіх, і теж хоче грітися в променях слави. А ще бажано, щоб промінь був посередині сцени, а бабусі можуть постояти і збоку, у напівтемряві.
 
Молодому та амбітному керівнику ансамблю доведеться зробити непростий вибір: добре перевірене старе чи невідоме, але молоде нове? Поки він вирішує, у колективі починається бунт.
 
Режисер: Жанна Богусевич.
 
На сцені: Олексій Вертинський, Володимир Горянський, Ігор Рубашкін, Максим Максимюк, Михайло Озеров, Данило Кузнєцов.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава "Нічні бабоньки" відбудеться 4 квітня 2022, 19:00, понеділок в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.