Інформація щодо обмеження масових заходів!

ТРАВНЕВА НІЧ В ОПЕРІ

20 травня 2017, 20:00, субота
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

НІЧ В ОПЕРІ: ТАЄМНИЦІ  БАЛЕТНОГО ЗАДЗЕРКАЛЛЯ

 20 травня Харківський національний академічний театр опери та балету ім. М. В. Лисенка запрошує на нову «Ніч в опері» - чарівне театральне дійство, що дозволить кожному зануритися в привабливий і загадковий  світ театрального задзеркалля, побачений очима дитини.

«Ніч в опері» - це завжди яскраво і видовищно, завжди неординарно і несподівано, але цього разу глядачі як ніколи раніше, зблизька  відчують  таємничий і привабливий дух Театру, тільки переступивши через його поріг.

Нове яскраве шоу приготував для вас несподіваний творчий тандем - провідна солістка  балету заслужена артистка України Антоніна Радієвська і соліст  опери та художник, лауреат міжнародних конкурсів Олександр Лапін. У цю ніч можливо усе - тому на сцені зустрінуться минулі, справжні і майбутні зірки танцю. Оркестр під управлінням народного артиста України Володимира Гаркуші, Олени Радієвської та Сергія Горкуші виконає музику Сергія Прокоф’єва і групи «Beatles», Альфреда Шнітке і Ханса Циммера, Астора П’яццолли і Карла Дженкінса, а втілять на сцені задум творців дійства знаменита  балерина, народна артистка України Інна Дорофеєва та її чарівна дочка Сонечка Писарєва, солісти   балету і оперної трупи.

 У фойє великого залу на вас цього вечора чекають яскраві перформанси і балетний подіум, фотосесії і виставка вишуканих балетних тюнік, виконаних руками майстрів театру, а також всілякі несподіванки.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

ТРАВНЕВА НІЧ В ОПЕРІ відбудеться 20 травня 2017, 20:00, субота в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+