У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Микола Гнатюк

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Харків, зустрічай! Великий ювілейний концерт Народного артиста України - Миколи Гнатюка!
 
"Птах щастя", "Танок на барабані", "Галина", "Малиновий дзвін", "Смерека", "Білі віконниці", "Дівча з квартири 45", Зорька червона "," Час рікою пливе "- ці хіти Миколи Гнатюка не потрібно згадувати. Вони давно увійшли в народ і звучать на всіх святах, урочистостях і застіллях.
 
І ось 18 жовтня біля всіх харків'ян з'явилася можливість почути всі ці, а також багато нових пісні, в найкрасивішому концертному залі Харкова - Палаці студентів юридичного університету. Де самий чуттєвий і мелодійний співак України дасть великий святковий концерт!
 
 
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Микола Гнатюк відбудеться 18 жовтня 2019, 19:00, п’ятниця в Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+