НІЧ В ПАЛАЦІ

Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
02:00
Бронь На касу
72
години
12+

Про подію

НІЧ В ПАЛАЦІ

Кожен палац зберігає таємниці, що відомі лише обраним.

Розкрити таємниці однієї з найефектніших будівель нашого міста допоможуть учасники Вечірнього хорового шоу у Палаці студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого:

- народна чоловіча капела НЮУ ім. Ярослава Мудрого виконає нову Різдвяну програму;

- у відповідь юристам хор "Ad Libitum" Національного Університету ім. В.Н. Каразіна представить свій оригінальний «Різдвяний мікс»;

- народний художній колектив Камерний хор iм. О. Петросяна залучить вас до запального вокально-танцювального батлу;

жіночий хор НЮУ ім. Ярослава Мудрого представить нову джазову програму!

Гість програми – ансамбль скрипалів НЮУ ім. Ярослава Мудрого.

Кожен колектив – на своєму імпровізованому сценічному майданчику у холах Палацу. Кожне переміщення глядачів з майданчика на майданчик – супроводжують таємничі історії і оригінальні інтерактиви!
Передчуття таємничої ночі вже наповнює Вас?

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

НІЧ В ПАЛАЦІ відбудеться 21 грудня 2018, 21:00, п’ятниця в Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+