Вечерний Aerial Art Fest - NewStandArt!

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Для Интернет-билета:

В рамках фестиваля Вас ожидает Вечернее Шоу "Влюбленные в небо"! Выступления воздушных гимнастов, участников цирковых программ за границей, в том числе и CircusduSoleil! Яркие перформансы, фаэр-шоу, выступления танцевальных коллективов и много приятных сюрпризов!

Начало в 20.00.


III Международный Aerial Art Fest - NewStandART ждет вас!
Не пропустите праздник красоты и силы! 
Мероприятие состоится на Арт-заводе “Механика” Иная земля, 3 линия "Движ-Маш", 1 эт., ул. Плехановская, 126 (ст. метро завод им. Малышева).

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вечерний Aerial Art Fest - NewStandArt! відбудеться 31 березня 2018, 20:00, субота в Арт-завод "Механіка. Інша Земля". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+