У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "НЕ ДАЙТЕ МНЕ ПОВЕСИТЬСЯ"

21 березня 2022, 19:00, понеділок
Перенесення заходу
минула подія

Про подію

Головна Подія сезону! 
 
Вперше в Харкові! Прем'єра! Гастролі театральної майстерні-студії Максима Голоскова представляють авторську виставу. 
 
Більше ніж вистава "Не дайте мне повеситься
 
Дорогий мій глядач. Те, що ти зараз прочитаєш, не дасть тобі і найменшого розуміння того, що ти можеш побачити! P. S. Головний герой. 
 
"Не дайте мне повеситься" це не спектакль, це справжнісіньке життя в самих не справжніх її фантасмагоріях. Де герої на межі своїх можливостей, стосуються до найважливіших питань буття: любові і ненависті, землі і неба, життя і смерті. Де всі жанри переплітаються воєдино, вміщуючи в себе самі неоднозначні образи від класики до сюрреалізму, а сам сюжет настільки динамічний і цікавий, що виходить за рамки людського розуміння. Де кожне слово має значення. Де кожна дрібниця має сенс. Де ти не просто глядач, що спостерігає подання, а частина долі реальної людини, і тільки від тебе залежить, що буде далі. 
 
Відчуй щось більше, ніж просто похід в театр. Доторкнися до того, про що раніше і не підозрював. Проживи те, що ніколи не зміг би приборкати. Стань частиною цієї таємниці разом з нами. 
 
Дорогі Харків'яни! Дякую за запрошення ми знову до Вас з відкритим серцем і великим нетерпінням чекаємо зустрічі!!!  Вас чекає унікальний авторський проект. Ви не залишитеся байдужими! Це більше ніж спектакль! Встигніть придбати квиток і подаруйте собі незабутній вечір.
 
У виставі беруть участь актори театру і кіно: Максим Голосков, Тетяна Волкова, Олександр Хомич/Дмитро Жданов, Рита Яшанова, Ростислав Голуб, Юрій Христов, Ігор Косенко, Тетяна Щаслива, Мила Юрійович, Віталій Кислиця...

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава "НЕ ДАЙТЕ МНЕ ПОВЕСИТЬСЯ" відбудеться 21 березня 2022, 19:00, понеділок в ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.