Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Театр "Ланжеронъ". Прем'єра! "На карантині я і моя Маша"

18 червня 2021, 19:00, п’ятниця
У продажу залишилось 45 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: 200 грн
Тривалість
02:00
Бронь На касу
72
години

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 29 КВІТНЯ 2021 19:00 НА 18 ЧЕРВНЯ 2021 19:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
ПРЕМ'ЄРА!
"На карантині я і моя Маша"
 
Комедія
 
Автор двох яскравих вистав з репертуару нашого театру, "Лист Богу" і "Рольові ігри або квартет для двох", Анатолій Ісакович Крим!
Наш Крим - класик драматургії, один з кращих і найулюбленіших учнів Великого драматурга Олександра Володіна. Наскільки розумні, тонкі і трагічно іронічні його твори! Театр «ЛанжеронЪ», щиро люблячи Анатолія Ісаковича та цінуючи його творчість, вирішив знову звернутися до його літературної спадщини! Тим більше, що веселу комедію "На карантині я і моя Маша", написану в розпал карантину, навесні і влітку 2020 року, назвати "спадщиною" не повернеться язик: настільки розумно, смішно і зворушливо описує автор ситуацію в країні, та й в сім'ях кожного з нас, наскільки майстерно він підносить приватні проблеми в розряд загальнолюдських!
У комедії "На карантині я і моя Маша" глядачі знову зустрінуться з улюбленими їм акторами Театру "ЛанжеронЪ" Іриною Рабинович, засл.арт. Україна Ігорем Мірошниченком, Наталією Шапошниковой, Давидом Хубутія, Тетяною Волкової і засл.арт. Україна Віталієм Бондарєв.
 
Спектакль, сміючись і плачучи на репетиціях, поставила режисер Галина Панібратець.
 
Дорогі наші глядачі, подивіться з гумором на своє недавнє минуле, на своє сьогодення і дуже швидко наступає майбутнє!
 
Ми Вас чекаємо і любимо !!!! І будьте нам здорові!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр "Ланжеронъ". Прем'єра! "На карантині я і моя Маша" відбудеться 18 червня 2021, 19:00, п’ятниця в Центр культури і мистецтв. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+