ІТА "Воробушек". "Делал и буду делать добро"

3 грудня 2018, 19:00, понеділок
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
02:00
Бронь На касу
72
години
12+
Російською мовою

Про подію

Доброго дня. Прийшов час зимової зустрічі з усіма охочими побачити моноспектакль" Делал и буду делать добро ". Особисто для мене (і автоматично для всіх тих, хто прийшов) - це особливий вид терапії: повільне занурення в історії вистави, від яких стає легше.
 
Сам спектакль був написаний 4 роки тому і є сукупністю різних ностальгічних, вигаданих і реальних історій на тему добра в людині: чому деякі люди добрі, а деякі - не дуже. І звідки взагалі з'являється добро. Плюс все це буде наповнене гумористичними поворотами.
 
Однак, головна мета вистави - відродження внутрішньої дитини, що я і спробую зробити 3 грудня на малій сцені Будинку Актора
 
Автор, режисер, виконавець головної ролі - Олександр Сердюк (Інародний театр абсурду Воробушек).
 
Буду радий зустрічі і чекаю всіх, хто так само шукає і знаходить добро. Наступного разу, ця зустріч відбудеться на початку літа, на п'ятиріччі вистави. Але це буде потім.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

ІТА "Воробушек". "Делал и буду делать добро" відбудеться 3 грудня 2018, 19:00, понеділок в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+