Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

ІТА "Воробушек". "Робив і буду робити добро"

13 листопада 2020, 19:00, п’ятниця
У продажу залишилось 48 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 160 грн
Тривалість
02:30
З антрактом
Бронь На касу
72
години
16+
Українською мовою

Про подію

Всім доброї пори доби. Радий знову всіх запросити на моновиставу “Робив та буду робити добро”, яка вперше буде повністю зіграна українською мовою. І як це прекрасно - знову зробити її в Харкові. Кожен глядач цієї моновистави матиме змогу відтворити в пам’яті добрі, веселі спогади. Те, що, на жаль, вже ніколи не повернеться. Але пірнаючи в ті історії я, актор цієї моновистави, знову відчуваю запах тих яблук, того світовідчуття і млосного спокою. Якщо сформулювати зміст вистави в одне речення - це пошуки внутрішньої дитини. Яка є, але ми так багато років від неї біжимо, що голос та сміх вже майже не чутно. Але вона є і ближче, ніж то може здаватися.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

ІТА "Воробушек". "Робив і буду робити добро" відбудеться 13 листопада 2020, 19:00, п’ятниця в Sutra Bar Kamalaya. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.