Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

ІТА "Воробушек". "Робив і буду робити добро"

30 грудня 2020, 19:00, середа
Продаж призупинено
минула подія
Тривалість
02:30
З антрактом
Бронь На касу
24
години
16+
Українською мовою

Про подію

Робив та буду робити добро - це моновистава, яка є провідником чи то в тепле минуле, чи в холодне майбутнє, але відбувається в теперішньому часі.
 
Як давно кожен з нас зупинявся, щоб просто подумати, згадати, поміркувати? А потім психанути, поїхавши на місяць кудись. Покинути все, або знайти себе, або хоча б розчути, що ж те внутрішнє «я» нам кричить і чого ми його не чуємо?
 
Такі саме питання підіймає моновистава. А найбільше питання - це пошук внутрішньої дитини, яка тягне руку на зустріч, але ми всі кудись біжимо, чогось боїмося і забуваємо всі наші мрії та бажання і руку цю не помічаємо. Тож, запрошую всіх харків'ян та харків'янок в sutra bar Kamalaya, щоб поринути в атмосферу ностальгії та доброї реальності з широко розкритими очима.
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

ІТА "Воробушек". "Робив і буду робити добро" відбудеться 30 грудня 2020, 19:00, середа в Sutra Bar Kamalaya. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+