Мелодії Любові

Продаж припинено
минула подія

Про подію

4 жовтня в 19.00 в Філармонії відбудеться прем'єра концертної програми «Мелодії Любові», присвяченої творчості справжніх легенд радянської естради - Мусліма Магомаєва, Валерія Ободзінського, Едуарда Хіля.
 
У цей літній вечір в прекрасному симфонічному звучанні Академічного Симфонічного Оркестру Харківської Обласної Філармонії під керуванням Юрія Янко будуть виконані усіма улюблені пісні - «Эти глаза напротив», «Королева Красоты»,  «Мелодия», «Как провожают пароходы», «Белые Крылья» і багато, багато інших.
 
Солісти прем'єрної програми:
 
Вагіф Нагієв - блискучий молодий виконавець, який володіє неймовірно красивим і сильним голосом, який підкорив журі шоу «Голос», який запам'ятався глядачам своїм віртуозним виконанням пісні «Синяя вечность», відразу ж отримав титул «Молодий Магомаєв», але зумів зберегти власний стиль.
 
Віталій Червоний - соліст-тенор, учасник знаменитої групи «Сябры». Його впізнаваний голос звучав на семи дисках-гігантах, записаних ВІА "Сябры", на багатьох концертних майданчиках СРСР і за кордоном, по телебаченню і радіо.
 
Олег Верді - яскравий молодий виконавець, що полонив журі шоу Х-фактор, своєю щирістю і глибиною виконання, що продовжує радувати, дивувати і завойовувати любов глядачів авторськими піснями.
 
Для Вас прозвучать найпопулярніші пісні 60х-80х, музика під яку знайомилися і закохувалися кілька поколінь. Зворушлива ніжність і відчайдушна веселість, безмежна віра і поетичний смуток - в цих піснях є все!
 
Старшому поколінню їх пісні близькі і зрозумілі, це пісні їх молодості, їх перше кохання. Для молодого покоління це можливість краще пізнати і зрозуміти своїх близьких.
 
Запрошуємо Вас поринути в атмосферу романтики і ностальгії, згадати або ж тільки дізнатися золоті шлягери, які чіпають серця кількох поколінь. Запрошуємо Вас поринути в Мелодії Любові!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Мелодії Любові відбудеться 4 жовтня 2019, 19:00, п’ятниця в Харківська філармонія (Велика зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Акція до дня народження компанії! Купуйте квитки
і беріть участь у розіграшах