У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Кіно-мюзикл - "Мрії Не збуваються"

Інформація уточнюється
минула подія

Про подію

ПОДІЮ ПЕРЕНЕСЕНО НА ТРАВЕНЬ
 
Знову у Харкові! Студія музичних мистецтв "RESONANCE" представляє ФАНТАСТИЧНИЙ КІНОМЮЗИКЛ ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ - "Мрії Не Збуваються"!
 
Дорогі глядачі, у нас до Вас, одне тривіальне, але одночасно, дуже цікаве питання. Що таке- «МРІЯ»? І взагалі, чи давно Ви мріяли? Чи вмієте Ви мріяти? Ми хочемо розповісти Вам маленький секрет. Ви готові? -Мрії-НЕ-збуваються! Не поспішайте засуджувати, зрозумійте нашу думку «правильно». Не розумієте? Тоді давайте вирушимо з Вами туди, де Ви точно дізнаєтеся чому це так!
 
Ми запрошуємо Вас стати частиною цієї величезної країни, під назвою "Мрія"! Вас чекає запаморочливий і неповторний сюжет, сенс якого, розпалить ваше серце! А також відповідь на провокаційне запитання "Чому мрії не збуваються"? Яскраві і талановиті актори! Неймовірні вокальні та танцювальні номери від учнів вокальної студії "RESONANCE", танц-клубу "ЕКСПРОМТ" та "Народного художнього коллективу танцювально-циркової студії "НАДІЯ"
 
Вік учасників - 5-13 років!
 
Якщо Ви хочете, щоб Ваша дитина залишила в своїй душі найяскравіші почуття і спогади, а в своєму розумі найкорисніші та потрібні поради на шляху до своєї мрії, тоді ми з величезним бажанням чекаємо Вас в цей чарівний вечір!
 
Організатор - Студія музичних мистецтв "RESONANCE"
Керівник проекту-Ковальова Світлана
Режиссер-постановник і автор сценарію - Максим Голосков
Хореограф-постановник - керівник танц-клубу "ЕКСПРОМТ" - Катерина Сергієва
Керівник  "Народного художнього коллективу танцювально-циркової студії "НАДІЯ" - Олена Крючкова та В'ячеслав Жигольцов
Постановники вокальних номерів - Ковальова Світлана, Фуёр Поліна, Дягілєва Марина
Хореограф-постановник студії " RESONANCE "-  Кумар Яна

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Кіно-мюзикл - "Мрії Не збуваються" відбудеться 10 квітня 2020, 11:00, п’ятниця в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+