Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Мастер-класс "Введение в Эриксоновский Коучинг"

22 березня 2017, 18:30, середа
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Введение в Эриксоновский Коучинг
Вы хотите узнать, как гармонизировать свою жизнь и добиться баланса между Личной жизнью, Карьерой, Семьей и Своим Внутренним Миром? Как ставить цели, чтоб их достигать?


Сегодня Тренинговый Центр SoFine предлагает вам уникальную возможность прикоснуться к загадочному и наиболее актуальному на сегодняшний день направлению Личностного Развития – коучингу!

- Мастер-класс от сертифицированного Коуча Эриксоновского Университета Виталия Худякова«Введение в Эриксоновский коучинг», на котором вы:
- Узнаете понятие, базовые основы и ключевые инструменты коучинга, принципы Милтона Эриксона;
- Научитесь визуализировать свои цели с наибольшей эффективностью;
- Сможете сформулировать свои запросы;
- Получите практические задания и упражнения, а также возможность поучаствовать в демо-версии коуч-сессии с реальным запросом.

Используйте этот уникальный ШАНС получить НОВЫЕ, АКТУАЛЬНЫЕ и ПОЛЕЗНЫЕ знания!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Мастер-класс "Введение в Эриксоновский Коучинг" відбудеться 22 березня 2017, 18:30, середа в Тренінговий центр SoFine. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+