Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Макулатура

16 травня 2019, 19:00, четвер
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
24
години

Про подію

Герой макулатури прокинувся після любовного похмілля і виявив себе посеред антиутопического пейзажу. Крізь тремтливий міський фасад проглядає імла нескінченної пустелі, порожнеча лихоліття, чується глухе позіхання вічності. Сама ніч втратила гідність, розвалилася як старий пияк в важких вологих одязі.
 
Герой бачить перед собою шалман, в якому панує недоумкуватий веселощі, неспинним блакитний вогник, всі ролі розподілені, господаря шинку прийнято ненавидіти, але він наливає і підгодовує навіть самих удавано бунтівних.
 
На сцені Харкова макулатура виступить з новим альбомом, пісні будуть як паперові ліхтарі в смердючому густому тумані шинкарських вуличок.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Макулатура відбудеться 16 травня 2019, 19:00, четвер в Клуб "Корова". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.