Любов Успенська. Харків

Любов Успенська. Харків
12 листопада, 16:00
Харків ХНАТОБ
Купити квитки Залишилось квитків: 287
12 листопада, 19:00
Харків ХНАТОБ

Про подію

Історія одного кохання: Любов Успенська дасть великий ювілейний концерт!
 
В її творчому портфоліо - жіноча лірика, яка підкорила не одне покоління меломанів, суперхіти і більше 15 альбомів. У репертуарі - гучні дуети, в тому числі - зі співачкою NK (Настею Каменських) на пісню «Ти же не забыл», число прослуховувань якої на YouTube подолало позначку в 13 мільйонів! Вона - володарка десятків нагород і народної любові, а її концерти проходять з аншлагами не тільки в країнах Східної Європи, а й в США, Канаді.
 
Легенда естрадної музики - Любов Успенська виступить в Дніпрі з великим сольним шоу, приуроченим до свого 65-річчя.
 
"Я рада приїхати з великим концертом в Україну, де я народилася, де пройшло моє дитинство і, де я зробила свої перші кроки в світі музики. Це буде справді довгоочікувана зустріч! Чекаю вас!" - запрошує на концерт Любов Успенська.
 
У Дніпропетровському академічному театрі опери та балету для глядачів прозвучить ціла епоха музики, зрозумілою і близькою кожному, - чуттєві балади про кохання, зради, розлуки і пісні, що беруть за душу і забирають в танець. Гості вечора почують найгучніші хіти: "К единственному нежному", "Кабриолет", "Пропадаю я", "Ангел-хранитель", "Люба Любонька", "Гитара мается", а також сингли з крайніх альбомів.
 
До свого ювілею для українських шанувальників артистка готує унікальну програму в супроводі розширеного складу музикантів, а на сцену разом зі співачкою вийдуть спеціальні зіркові гості, імена яких поки не розголошуються.
Питання? Відповідь!
+