Спектакль "Любовь, триумф и боль Эдит Пиаф!"

15 березня 2018, 19:00, четвер
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Спектакль "Любовь, триумф и боль Эдит Пиаф!" в Харькове

Падам, падам, падам…

Этот мотив не рождён сегодня,

Он пришёл из такого же далёка как и я

Такими словами начинается песня, которую впервые исполнила Великая Певица.

В ней мелодия Жизни и Вечной Любви – нежной, как цветок на первом свидании, тонкой, как дымок женской сигареты на освещённой   фонарями улице, головокружительной, как огни Парижа – города влюблённых.

Новый спектакль о жизни Эдит Пиаф в постановке известного режиссёра Олега Русова – "Падам, падам@madam :)". В спектакле используеться  песочная анимация и звучит прекрасная  музыка из песен Эдит Пиаф.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Спектакль "Любовь, триумф и боль Эдит Пиаф!" відбудеться 15 березня 2018, 19:00, четвер в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+