Інформація щодо обмеження масових заходів!

Любов до трьох апельсинів (опера)

2 лютого 2020, 18:30, неділя
Продаж призупинено
минула подія
Тривалість
03:00
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

НЕМАЄ ТВОРУ ВЕСЕЛІШОГО НА СВІТІ…
 
На сцені Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. Лисенка / Схід OPERA відбудеться довгоочікувана прем'єра однієї з   найжиттєрадісніших опер ХХ століття – «Любові до трьох апельсинів» нашого земляка Сергія Прокоф'єва.
Менше трьох місяців пройшло з прем'єри на харківській сцені його ж балету «Ромео і Джульєтта». Але якщо про перший спектакль можна сказати, що «немає повісті сумнішої на світі», те веселіше за цю оперу мало що можна  пригадати.
 
Написаний ще в 1919 році, цей твір став першою комічною оперою молодого композитора і містить кращі риси його неповторного стилю: пустотливий (часто навіть   «хуліганський») гумор, насичену яскравим гротеском незвичайну музичну мову, гострі ритми, мелодії-шлягери, які миттєво запам'ятовуються. У Харкові «Любов до трьох апельсинів» буде вперше поставлена на великій сцені Схід OPERA (необхідно зазначити, що в кінці минулого століття відбулася її перша харківська  постановка   в оперної студії нашого університету мистецтв).
 
Варто відвідати  прем'єру і самому переконатися, що кожен з глядачів, як і головний герой опери Принц, син короля Треф, здатний  закохатися в три апельсини! А вже в музику Прокоф’єва, завдяки її виконавцям – й  поготів.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Любов до трьох апельсинів (опера) відбудеться 2 лютого 2020, 18:30, неділя в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+