Любов до трьох апельсинів (опера)

12 вересня 2021, 18:30, неділя
У продажу залишилось 344 квитка
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 100 грн
Тривалість
03:00
Бронь На касу
72
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках
Російською мовою

Про подію

«ЛЮБОВ ДО ТРЬОХ АПЕЛЬСИНІВ»
 
Композитор - Сергій Прокоф’єв
 
Опера на 4 дії, 10 картин з прологом (з 3 антрактами)
 
Лібрето - Сергій Прокоф'єв за мотивами однойменної казки Карло Гоцці
 
Виконується російською мовою з українськими субтитрами
 
Прем’єра в ХНАТОБ відбулася 5 липня 2019 року
 
Одна з найбільш веселих і життєрадісних опер ХХ століття – «Любов до трьох апельсинів» нашого земляка Сергія Прокоф'єва. Варто відвідати виставу і самому переконатися: кожен з глядачів, як і головний герой опери, Принц, син короля Треф, здатний закохатися в три апельсини! А вже в музику Прокоф’єва, завдяки її виконавцям – і поготів.
Цей твір, написаний ще в 1919 році,  став першою комічною оперою молодого композитора і містить кращі риси його неповторного стилю: пустотливий (часто навіть «хуліганський») гумор, насичену яскравим гротеском незвичайну музичну мову, гострі ритми, мелодії-шлягери, які миттєво запам'ятовуються.
У Харкові опера «Любов до трьох апельсинів» вперше поставлена на великій сцені Схід OPERA (наприкінці 1990-х відбулася її перша харківська постановка в оперній студії університету мистецтв).
 
КОРОТКИЙ ЗМІСТ
 
Пролог 
 
Трагіки, Коміки, Лірики й Порожньоголові сперечаються, який драматичний жанр кращий. Суперечка переходить у бійку. Диваки розбороняють забіяк. Глашатай оголошує зав’язку сюжету: наслідний принц хворий на іпохондрію. 
 
Дія I
 
Картина 1 
Король Треф і його радник Панталон журяться з приводу хвороби Принца, яка викликана його захопленням трагічною поезією. Іпохондрія може бути вилікувана лише сміхом, тому Панталон доручає блазневі Труфальдіно організувати велике свято. Король дає таке ж доручення першому міністрові Леандру, не підозрюючи, що той насправді бажає Принцу смерті. 
Картина 2 
Маг Челій, покровитель Короля, і відьма Фата Моргана, котра підтримує Леандра і Кларіче (племінницю Короля і коханку Леандра), грають в карти в оточенні чортенят, щоб визначити, хто візьме верх. Челій програє три рази поспіль. 
Картина 3 
Леандр та Кларіче змовляються вбити Принца, аби оволодіти троном. Трагіки схвалюють такий задум. Розмову підслуховує служниця Смеральдіна. Коли Леандр викриває її, Смеральдіна зізнається, що служить Фата Моргані, яка підтримує Леандра. 
 
Дія II 
 
Картина 1 
Труфальдіно безуспішно намагається розсмішити Принца і переконати його з’явитися на святі. Не витримавши, він хапає Принца і несе на свято силоміць. 
Картина 2 
Перед очима Принца розгортаються святкові розваги, але він залишається до них байдужим. З’являється Фата Моргана у вигляді злиденної старої, щоб не допустити сміху Принца, тобто його зцілення. Труфальдіно відштовхує її. Фата Моргана незграбно валиться на землю, задираючи ноги. Це видовище народжує у Принца істеричний регіт. До його сміху приєднуються всі інші, крім Леандра та Кларіче. Розгнівана відьма заклинає Принца – тепер він хворіє «любов’ю до трьох апельсинів». Принц миттєво збирається на їх пошуки та бере з собою Труфальдіно.
 
Дія III 
 
Картина 1 
Челій повідомляє Принцу й Труфальдіно, де зберігаються три апельсини, і попереджає, що їх можна відкривати тільки поблизу води. Він також вручає Труфальдіно чарівний бантик. За його допомогою можна вгамувати грізну Куховарку, яка боронить апельсини в палаці відьми Креонти. До палацу їх приносить вітер, що його видуває диявол Фарфарелло. 
Картина 2
Використовуючи бантик, щоб відволікти Куховарку, Принц і Труфальдіно викрадають апельсини і тікають. 
Картина 3
Принц та Труфальдіно тягнуть апельсини, що сильно збільшилися, через пустелю. Доки Принц спить, змучений спрагою Труфальдіно відкриває два апельсини, з яких виходять принцеси Лінетта та Ніколетта й тут же просять Труфальдіно дати їм напитися. Не вгамувавши спрагу, принцеси помирають. Вражений Труфальдіно поспішає втекти. Коли Принц прокидається, він бачить мертвих принцес. Повз проходить загін солдатів. Принц наказує їм поховати загиблих принцес. Він розкриває останній апельсин, з якого показується принцеса Нінетта. Принц та Нінетта закохуються одне в одного. Диваки, зглянувшись, виносять на сцену відро з водою, завдяки чому Нінетта не вмирає. Принц бажає одружитися з Нінеттою та кличе її до палацу, але принцеса просить, щоб він спершу попередив Короля і приніс їй належне вбрання. За його відсутності Фата Моргана перетворює Нінетту на величезного щура та замінює її Смеральдіною. Коли Принц повертається, то Смеральдіна переконує всіх, що Принц обіцяв одружитися саме з нею. 
 
Дія IV
 
Картина 1 
Маг Челій і Фата Моргана звинувачують одне одного в нечесній грі. Диваки обманом ув’язнюють відьму в вежі. Челій поспішає на допомогу Принцу. 
Картина 2
Челій знімає чари з Нінетти. Змовників викривають та засуджують до страти, але Фата Моргана допомагає їм втекти. Опера закінчується славослів’ям на честь Принца та Принцеси.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Любов до трьох апельсинів (опера) відбудеться 12 вересня 2021, 18:30, неділя в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+