Інформація щодо обмеження масових заходів!

Lord of the Dance

21 листопада 2019, 19:00, четвер
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
02:00
Бронь На касу
24
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

Всесвітньо відома легенда Ірландії «Lord of the Dance» в Харкові! Грандіозне шоу від Майкла Флетлі! 21 листопада 2019 року в Палаці Спорту!
 
В основі шоу лежать кельтські мотиви, приправлені пристрастю, емоціями і неймовірним темпом, з яким талановиті танцюристи відбивають на сцені чечітку. Особливого шарму високому хореографічному мистецтву додає незрівнянна музика Жерара Фейхі.
 
Lord of the Dance - один з найуспішніших у світі танцювальний колектив, який був створений більше 20 років тому і став визнаним феноменом, справжньою танцювальної легендою. Його грандіозні вистави з'єднують в собі високі технології голограм, живу музику, традиційну ірландську чечітку, акробатику і дивовижні сценічні костюми.

  Не пропустіть грандіозне повернення "Lord Of The Dance" в Харкові!  

     

 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Lord of the Dance відбудеться 21 листопада 2019, 19:00, четвер в Палац Спорту. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+