Інформація щодо обмеження масових заходів!

Лісова пісня

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Леся Украинка 
«ЛІСОВА ПІСНЯ»
(драма-феерия в 2-х действиях)
Пьеса была поставлена в 1993 году засл. артистом Украины Александром Беляцким. Спектакль, в котором задействованы лучшие творческие силы театра, с неизменным успехом идет на сцене уже почти двадцать лет.   Увлеченный философско-поэтическим восприятием жизни, режиссер создал яркое и одновременно глубокое драматическое действие. Таинственно-загадочный лес, созданный фантазией драматурга, художник Татьяна Пасечник воплотила в ярком великолепии зелени, могущественности вековых деревьев, прелести сверкающего в глубине озера.
На первый план выведена не только драматическая линия любви, но и трагическая тема взаимоотношений человека с природой. Размышляя над духовными проблемами человечества, режиссер формулирует главную идею спектакля: только мудрая природа – неисчерпаемый источник духовности, вдохновения и любви. И горе тому, кто этого не понимает.
 
Композитор – Ирина Губаренко
Балетмейстер – Раиса Ткач
Спектакль идет на украинском языке.
 
Длительность спектакля - 1 час 40 минутСпектакль для старшего школьного возраста и взрослых

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Лісова пісня відбудеться 27 лютого 2015, 15:00, п’ятниця в Харківський театр для дітей та юнацтва (ТЮГ). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+