У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Квантовий Розум

31 серпня 2019, 09:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

АВТОРСКАЯ ПРОГРАМА МЕРИЛІН АТКІНСОН
 
Сучасна наука, рухаючись в різних напрямках - досліджуючи закони Всесвіту, пізнаючи принципи розвитку людського розуму, відкриваючи найменші частинки, з яких складається наш світ, - приходить до розуміння того, що все дивним чином взаємопов'язане. Відкриття, що здійснюються в області квантової фізики, наближають нас до усвідомлення того, як працює людський розум і які його можливості. Ці знання дозволяють знаходити нові ефективні способи мислення, дослідження альтернатив і прийняття найкращих рішень.
 
I want to know God's thoughts, all the rest are details!
Я хочу знати, про що думає Бог, все інше - деталі!
Альберт Ейнштейн
 
В результаті участі в програмі ви отримаєте:
Набір інструментів для ефективного комплексного мислення і об'єктивного прийняття рішень;
Здатність вирішувати складні, навіть нездійсненні завдання;
Здатність долати життєві перешкоди;
Поліпшену систему довготривалого і короткочасного планування, засновану на подвійності властивостей частинок;
Розширення розуміння зв'язків між процесом мислення і коучингом з одного боку, і квантовою фізикою і математикою - з іншого;
Інструменти для саморозвитку, самокоучінга і трансформаційного коучингу клієнтів;
Ефективну систему для створення особистої життєвої філософії і комплексний підхід до дійсності;
 
Інструменти нового покоління для картування мислення
Ця унікальна триденна програма дає можливість прийти до наступному ступені розуміння того, як влаштований людський розум і як можна використовувати закони Всесвіту на новому, багато в чому несподіваному рівні. Під цим ми маємо на увазі, що програма проходить у форматі вивчення деяких основоположних принципів життя, а також дозволяє серйозно задуматися про природу вашої власної свідомості. Ви побачите, що є спільного між квантовою фізикою і людським мисленням і як взаємопов'язані думки і навколишня дійсність.
 
Фізика - наука, заснована на симетрії і відносинах. Відносини і взаємозв'язку - це те, що визначає закони існування і розвитку Всесвіту, і деякі закони при першому знайомстві з ними здаються незвичними і парадоксальними. Ви дізнаєтеся основні парадокси квантової механіки, які зустрічаються в житті, і познайомитеся з деякими способами поводження з цими парадоксами. Ви зможете прояснити, як розум відображає і одночасно створює реальність. Принципи квантової фізики в поєднанні з чотириквадрантний мисленням створюють основу для абсолютно нового механізму прийняття рішень, планування, систематичного саморозвитку і трансформаційного коучингу.
 
Система чотириквадрантний мислення базується на сильній ідеї «Холонів», або систем в системах, створеної Артуром Кеслером, яка отримала потужний розвиток в роботах Кена Вілбера. Ви вивчіть чотириквадрантний карти для кращого розуміння зовнішньої і внутрішньої реальності. Учасники програми навчаться складати чотириквадрантний карти для себе в обраних ними областях і виконають вправи для набуття балансу і гармонії в цих областях. Ви вивчіть чотири формату мислення - фундаментальне знання для процесу розуміння нашого розуму і його функціонування. Формати мислення - це об'єднані і систематизовані методики мислення, засновані і розробляються Мерилін Аткінсон протягом останніх 25 років. Ви зможете зануритися в саму суть системи четирехквадратного мислення. Вам відкриються чарівні ресурси, тому що ви зможете використовувати ці системи на практиці!
 
Курс особливо ефективний, тому що ви навчитеся робити ці процеси як особисто, для себе, так і глобально, для інших. Це означає, що за три дні ви зможете взяти ці дуже схожі методи і інструменти і застосувати їх як до мікросвіту, так і до макросвіту, як до природи свого власного життя, так і до природи всесвіту. Таким чином, ви наблизитеся до вивчення «Думок Бога».
 
Автори програми:
 
Мерилін АТКІНСОН (КАНАДА)
 
ДОКТОР ПСИХОЛОГІЇ, СЕРТИФІКОВАНИЙ ТРЕНЕР І коуч, ВИДАТНИЙ СПЕЦІАЛІСТ, послідовники ВІДОМОГО МАЙСТРА - ДОКТОРА Мілтон Еріксон.
 
Засновниця і президент Міжнародного Еріксоновського Університету (Канада), що має безліч відділень по всьому світу.
 
Є автором численних статей. З 1985 року веде активну викладацьку та консультативну діяльність.
 
Серед її клієнтів компанії: «Канадиен ерлайнз», Кодак, Нокія, IBM, Canada Post і багато інших. Одна із засновників коучингу і лідер його практичного застосування.
 
Тренер: Максим Ошурков, сертифікований тренер PCC ICF, коуч, головний тренер Еріксоновського Університету
 
Дати тренінгу: 31 серпня-2 вересня 2019 р
 
Час тренінгу: 9.00-18.00
 
Місце проведення: Харків, вул. Плеханівська, 126, офіс 126
 
Субота 31.08.2019 - Понеділок 02.09.2019 09:00 - 18:00 по Києву (GMT +03: 00)

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Квантовий Розум відбудеться 31 серпня 2019, 09:00, субота в офис 126 Erickson International Kharkov. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.