Інформація щодо обмеження масових заходів!

Червона Шапочка

Інформація уточнюється
минула подія
Російською мовою

Про подію

Для відвідування вистави квиток потрібно купувати для дітей будь-якого віку
 
Шарль Перро
 
«Червона шапочка» Шарля Перро - відома і всіма улюблена казка. Зате, банальний переказ сюжетів на сцені - це вже давно не про Харківському театрі для дітей та юнацтва. Тому в трактуванні режисера головна героїня з бідної дівчини перетвориться в благородну панночку, дія буде починатися з даного балу в палаці, а буде тривати в чарівному сні Червоної шапочки. Стилізація простору, пластики і музики під епоху Людовика ХIV занурить в казкову атмосферу і додатково підкреслить стару, як світ, мораль - щоб стати справжніми принцесами і принцами, треба бути чемними, вихованими і обов'язково слухатися своїх батьків.
 
Вистава для дошкільнят
 
Якщо на сайті зупинено продаж - звертайтеся за квитками в касу театру

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Червона Шапочка відбудеться 23 травня 2020, 14:00, субота в Харківський театр для дітей та юнацтва (ТЮГ). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+