У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Червона Шапочка

Перенесення заходу
минула подія

Про подію

Для відвідування вистави квиток потрібно купувати для дітей будь-якого віку
 
Режисер - Андрій Лебедь
 
Художник - Олександр Абманов
 
Тривалість вистави 1 година 30 хвилин
 
Вік + 5- + 12
 
Вистава виконується українською мовою
 
Жанр - казка в 2-х діях
 
Шарль Перро
 
«Червона шапочка» Шарля Перро - відома і всіма улюблена казка. Зате, банальний переказ сюжетів на сцені - це вже давно не про Харківському театрі для дітей та юнацтва. Тому в трактуванні режисера головна героїня з бідної дівчини перетвориться в благородну панночку, дія буде починатися з даного балу в палаці, а буде тривати в чарівному сні Червоної шапочки. Стилізація простору, пластики і музики під епоху Людовика ХIV занурить в казкову атмосферу і додатково підкреслить стару, як світ, мораль - щоб стати справжніми принцесами і принцами, треба бути чемними, вихованими і обов'язково слухатися своїх батьків.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Червона Шапочка відбудеться 20 березня 2022, 14:00, неділя в Харківський театр для дітей та юнацтва (ХТДЮ). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.