Інформація щодо обмеження масових заходів!

Коппелія (балет)

21 червня 2020, 18:30, неділя
Перейти до вибору квитків
Інформація уточнюється
Тривалість
02:30
З антрактом
До
5 років
Включно
Безкоштовно

Про подію


Балет з іскрометною музикою видатного французького композитора Лео Деліба «Коппелія» (або «Дівчина з блакитними очима») за твором Е.Т. Гофмана - кумедна і повчальна історія про те, як юнак закохується в ляльку, і що з цього виходить.
 
Вистава подобається і дорослим і дітям. У ньому, завдяки персонажам-лялькам і віртуозним танцям «живих» героїв, розкривається новий, несподіваний і часом фантастичний світ загадкового майстра ляльок Коппелиуса. «Коппелія» має багато цікавих хореографічних прочитань в світі. Наш спектакль, заснований на балетної класики, кілька років тому був показаний у Великій Британії, де три місяці з величезним успіхом виступав балетний колектив харківського театру.ф

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Коппелія (балет) відбудеться 21 червня 2020, 18:30, неділя в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+