Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Код Косенко – втрачені партитури видатних українців

9 листопада 2018, 19:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
02:00
З антрактом
Бронь На касу
72
години
6+

Про подію

У п'ятницю, 9 листопада – національна прем'єра в Будинку Алчевських! Оркестрова музика видатного українського композитора Віктора Косенка вперше прозвучить в Харкові! У концертній програмі «Код Косенко – втрачені партитури видатних українців» відбудеться перше концертне виконання «11 етюдів у формі старовинних танців», для великого симфонічного оркестру. У цей знаменний день - «Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народної творчості», харківська публіка вперше почує це величне твір, оркестроване видатним українським режисером - Леонідом Бильчинським.

Двадцять років оркестровка «етюдів» зберігалася в рукописі. Лише влітку 2018 ініціативній групі музикантів і музикознавців вдалося реконструювати її нотний текст. Ініціаторами проекту стали: художній керівник МАСО «Слобожанський», народний артист України – Гаррій Абаджян, генеральний продюсер «Українського радіо» - Дмитро Хоркін, директор квартири-музею В.С. Косенко - Володимир Мудрик, учениця Л.А. Бильчинсього, артист Національного президентського оркестру - Оксана Овдейчук і диригент, засновник благодійного фонду «Київ Гранд Класик» Сергій Лихоманенко.

Місто Харків не випадково обране для прем'єри концерту, адже саме тут, в 1928 році, відбулося перше виконання дебютного симфонічного твору Віктора Косенка – «Героїчна увертюра». Віктор Косенко - композитор-інтелектуал початку XX століття, блискучий піаніст і педагог. Його творча спадщина включає цілий пласт чудової, романтичної музики, яка незаслужено рідко виконується на професійних сценах.

За диригентським пультом - Сергій ЛИХОМАНЕНКО! Маестро Лихоманенко відомий як диригент-експериментатор, активний популяризатор української академічної музики. Він керує власним експериментальним оркестром Eclectic Sound Orchestra, записує музику до кінофільмів, очолює національний фестиваль обдарованої молоді «Таланти нації» і фонд підтримки музикантів «Київ Гранд Класик». До кола інтересів диригента входить дослідження та реставрація української музики першої половини XX століття. В даний час Сергій Лихоманенко також є музичним продюсером Київського планетарію, де щорічно організовує понад 100 концертів.

Завітайте на концерт Молодіжного академічного симфонічного оркестру «Слобожанський», відкрийте цю дивовижну скарбницю справжніх музичних шедеврів.

Чекаємо вас 9 листопада в затишному залі Будинку Алчевських!

Адреса: вул. Жон Мироносиць, 13 (колишній БК міліції).

 

ЗВУК ЖИВИЙ!

початок - о 19:00.

Проект реалізується за підтримки Міністерства культури України.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Код Косенко – втрачені партитури видатних українців відбудеться 9 листопада 2018, 19:00, п’ятниця в ДК Міліції (Будинок Алчевських). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.