Комедия «ОДНОРУКИЙ»

Перейти до вибору квитків
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Почувствовать, которая захватывающая история ждет Вас в этот вечер можно со слов одного из персонажей, который так же как и трое других, оказался в номере отеля в городе Спокан, что на севере штата Вашингтон:
"... Что-то обязательно станеться.Сичеш? Что-то драматическое. Сейчас ... А прикинь чувак заселяется, а у него одна только рука, а вместе с ним привлекательная сучка, а с ней, какой-то черный, и десять минут спустя, слышатся выстрелы, и уже ни сучки, ни черного не видно. Что же дальше? Даже не представляю. Но что же дальше будет? Кто знает ... "
Американский юмор и украинская душа соединились в интригующей комедии без цензуры и тормозов по пьесе лучшего драматурга современности Мартина МакДона.
 
Внимание! В спектакле используется ненормативная лексика.
Продолжительность спектакля - 1 час 40 мин

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Комедия «ОДНОРУКИЙ» відбудеться 13 лютого 2017, 19:00, понеділок в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+