Комедія "Женитесь на мне!"

8 жовтня 2018, 19:00, понеділок
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години
До
9 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

Дуже смішна, легка комедія.
На сцені чудові артисти: Лариса Удовиченко, Сергій Колесников, Наталя Корчагіна, Дарина Михайленко.
Сучасний, смішний і динамічний спектакль про ціну любові, вірності, щастя і заповітної мрії в нашому мінливому світі.
Кохання - вершина щастя, до якої кожен з нас прагне все життя. Одні знаходяться на підступах до неї, але так і не досягають. Інші, знайшовши, зриваються в прірву і розбивають своє щастя в побутових проблемах. Треті, шукають обхідні шляхи, намагаючись за опанувати ею.Знаменітий актор і серцеїд напередодні Нового року виявляється в оточенні трьох чарівних жінок, з кожною з яких його пов'язують непрості відносини. Причому одна з них, ділова дама, пропонує його дружині мільйон доларів за рік життя зі своїм кумиром. Що ж вибере герой: стабільність, багатство чи молодість? ...
Сучасний, легкий, смішний і динамічний спектакль про ціну любові, вірності, щастя і заповітної мрії в нашому мінливому світі.
 
Додаткова інформація
Автор - Надія Птушкіна
Режисура - Валерій Саркісов
Сценографія - Андрій Клімов
Костюми - Анна Буднікова
 
Тривалість: 2 години 10 хвилин, йде російською мовою.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Комедія "Женитесь на мне!" відбудеться 8 жовтня 2018, 19:00, понеділок в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+