Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Класика в класиці

16 квітня 2021, 18:30, п’ятниця
У продажу залишилось 198 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 200 грн
Тривалість
01:30
Бронь На касу
24
години

Про подію

16 квітня МАСО Слобожанський запрошує всіх на концерт "Класика в класиці" - концерт в найкращих традиціях класичної музики. У програмі прозвучать твори справжніх геніїв - Гайдна, Моцарта та Хоффмайстера, а солістами будуть талановиті улюбленці харківської публіки Дмитро та Іван Удовиченко.
 
Відкриє концерт 101 симфонія Йозефа Гайдна, яка також відома під назвою "годинник", бо повільна частина симфонії пронизана незмовкаючим цоканням годинника - мірним ритмом супроводу. Гайдн в улюбленій формі варіацій вражає досконалою майстерністю та невичерпною винахідливістю.
Далі прозвучить Концерт для альта Франца Хоффмайстера, німецького композитора, який близько спілкувався з Вольфгангом Моцартом. Солістом виступить Іван Удовиченко, лауреат багатьох міжнародних фестивалів, учасник проекту "Музика заради миру" та програми "Я віртуоз".
 
У другому відділенні прозвучить 5 концерт В.А. Моцарта для скрипки з оркестром. Цей буквально вінець творіння Моцарта в жанрі скрипкового концерту. Всі 5 своїх скрипкових концерти Моцарт написав протягом декількох місяців в 1775 році, коли йому було всього 19 років. І той шлях, який пройшов геній за ці 5 концертів, воістину величезний. Саме тут, в 5-м концерті досконалість його задумів і авторський стиль проявляються з максимальною силою. Шарм, пустощі та глибока людяність Моцартівського концерту нікого не залишать байдужим.
Соліст - Дмитро Удовиченко, лауреат багатьох міжнародних конкурсів, учасник проектів Kronberg Academy та Violin Channel, виступав з такими оркестрами, як Литовський Національний Симфонічний Оркестр і Brandenburger Symphoniker.
 
Програма концерту:
Йозеф Гайдн, Симфонія №101
Франц Антон Хоффмайстер Концерт для альта з оркестром ре мажор (соліст - Іван Удовиченко)
Вольфганг Амадей Моцарт Концерт для скрипки з оркестром №5 KV 219 ля мажор (соліст - Дмитро Удовиченко)
Диригент - Владислав Петрик
 
Чекаємо на всіх поціновувачів справжньої класики 16 квітня о 18:30 в Будинку Алчевських (вул. Дружин Мироносиць, 13)
 
Подія відбудеться в безпечному форматі згідно карантинним вимогам, Постанови КМУ № 848 від 16.09.20 та Постанови КМУ № 641 від 22.07.20. Наповненість залу - 50%.
Дотримуйтесь маскового режиму та будьте здорові!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Класика в класиці відбудеться 16 квітня 2021, 18:30, п’ятниця в ДК Міліції (Будинок Алчевських). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+