Kirill Doomski

6 липня 2019, 22:00, субота
Продаж припинено
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

6 липня, в суботу, відбудеться виступ нашого друга Kirill Doomski.
 
Музичне бачення Кирила Думського складно недооцінити. Будучи одним з лідерів української клубної культури з самого її зародження, він, як ніхто інший, знає секрети створення необхідної атмосфери будь-якого заходу. Будучи основним резидентом всесвітньої мережі «Buddha Bar», він прославився своїм неординарним підходом до музики, що робить його ідеальною кандидатурою для представлення України на кращих танцювальних подіях планети: Sensation і Global Gathering, а також бажаним гостем в основних закладах мережі «Buddha Bar» Монако, Лондон, Дубай, Бахрейн, Париж, Санкт Петербург. У 2014 році саме Кирило увійшов в історію українського діджеїнгу, як людина яку вибрала сама Мадонна для розігріву її концерту в Києві в рамках туру MDNA, а в 2015 удостоївся честі почати своїм сетом концертне шоу легендарних 30 Seconds To Mars в Києві.
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Kirill Doomski відбудеться 6 липня 2019, 22:00, субота в Moskvich Bar. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+