У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Театр «Кімната Т» - «Кімната Вероніки» ПРЕМ'ЄРА

11 лютого 2022, 19:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

 Приватна медична клініка. До кабінету гінекологині на плановий медикаментозний аборт приходить молода дівчина. Раптом пацієнтка і докторка чують голос із гучномовця, який попереджує про початок шторму. 
 
 Жінки намагаються відчинити двері кабінету, але їх заблоковано, вони починають шукати вихід. Після низки безуспішних спроб звільнитися з кабінету виснажені жінки починають розмову, саме в цей момент двері відчиняються самі собою.
 
 Пацієнтка та докторка блукають коридорами клініки в пошуках виходу, знаходять черговий відчинений кабінет. Там пацієнтка помічає дитячу іграшку зі свого минулого життя, героїні починають розуміти що події втрачають зв’язок з реальністю. Коли пацієнтка розказує історію свого життя, що пов’язана зі знайденою іграшкою, відчиняються двері наступного кабінету.
 
Скільки ще їм доведеться пройти кабінетів, щоб дізнатися суть свого існування в цьому просторі?
 
 Скільки часу треба, щоб знайти кімнату ЇЇ - кімнату Вероніки.
 
 
За сучасною п'єсою "Шторм або ті, ким я не була"  
Авторка - Тетяна Боровик
 
Музичне оформлення- Влад Драган
 
Режисерка відеоряда - Ірина Шутальова
 
Режисерка вистави - Ольга Сомова
 
Акторки : Віолетта Букіна, Олександра Білоус, Катерина Резнік.
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр «Кімната Т» - «Кімната Вероніки» ПРЕМ'ЄРА відбудеться 11 лютого 2022, 19:00, п’ятниця в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.