Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

KharkivMusicFest KIDS: балет-казка Чиполіно

Всі квитки продані
минула подія

Про подію

ПЕРЕНЕСЕННЯ ЗАХОДІВ З 10 ТА 11 КВІТНЯ
Всі придбані квитки дійсні на 19 червня
 
Дитяча програма фестивалю KharkivMusicFest-2021 відкриється балетом-казкою “Чиполіно”, що відбудеться у великій залі Харківської філармонії 19 червня.
 
Музика, що вже багато десятиліть подорожує по театральним підмосткам різних країн, початково була написана відомим композитором Кареном Хачатуряном до мультфільму. Напевне, ви бачили цю веселу стрічку, і пам’ятаєте її героїв: сміливого Чіполіно, злого сеньйора Помідора, нерозумного принца Лимона, пихатих графинь Вишень, працьовитого майстра Виноградинку, шляхетного Вишеньку, ніжну та щиру Редисочку… Саме ця історія й музика лягли в основу однойменного балету.
 
Простодушна казка про боротьбу городнього народу з фруктовими гнобителями в усьому схожа на справжній дорослий балет. Вистава розбита на три акти, в ній щедро представлені всі хореографічні форми - варіації, дуети, тріо, квартети, ансамблі. Яскрава цікава хореографія, оригінальність і виразність пластичних образів, які відтворюють характери героїв казки Джанні Родарі, в поєднанні з чудовою музикою, а також барвисті декорації і яскраві костюми забезпечили спектаклю успіх у кількох поколінь глядачів, й стали чудовим приводом для сімейного походу в театр.
 
Розповідати юним глядачам цю цікаву історію будуть теж діти - Дитячий балетний театр Харківської хореографічної школи і Дитячий симфонічний оркестр KharkivMusicFest. Юних оркестрантів підтримають і їх досвідчені колеги - Симфонічний оркестр харківської філармонії. За диригентським пультом - Юрій Янко.
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

KharkivMusicFest KIDS: балет-казка Чиполіно відбудеться 19 червня 2021, 12:00, субота в Харківська філармонія (Велика зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+