Концерт "KATYA CHILLY GROUP"

8 жовтня 2017, 19:00, неділя
Перейти до вибору квитків
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Изысканная смелость. 
Изящное естественное могущество.
Музыка в тишине и тишина в музыке. 
Их сердце является аккомпанементом. Их дом - мир. Их путь  - музыка. 
Великое Намерение собрало вокруг себя действительно талантливых музыкантов, мастеров импровизации, среди которых известные джазмены, виртуозы классической школы, исследователи народной традиции и мощный sound живого фрактала. 
Вместе они представляют музыкальную формацию Katya Chilly Group
432 Гц

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Концерт "KATYA CHILLY GROUP" відбудеться 8 жовтня 2017, 19:00, неділя в ККЗ "Україна". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+