У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Турнір зі змішаних єдиноборств KARS FC 12 "Козацька сила"

26 лютого 2022, 19:00, субота
Відміна заходу
минула подія

Про подію

Ну що, давно не дивилися наші грандіозні турніри з ММА професійної  ліги Карс фс!??  Зустрічайте!!! Ми повертаємось!
 
26 лютого, о 19-00, у палаці спорту Локомотив,  після довгої паузи пройде черговий видовищний  турнір Kars FC 12 «Козацька сила», де наші Українські богатирі змішаних єдиноборств поділять октагон із крутими спортсменами з Латинської Америки, Ірану та Азії, щоб показати нашу "козацьку силу". Так само на вас чекає незабутня шоу програма та світлові ефекти!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Турнір зі змішаних єдиноборств KARS FC 12 "Козацька сила" відбудеться 26 лютого 2022, 19:00, субота в Палац спорту "Локомотив". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+