Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Театр Лукоморье "Я Жанна д'Арк"

2 лютого 2019, 18:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Жанна Д'Арк! Легенда! Герой!

А чи була вона взагалі?

Якщо нi, то хто та дівчина, яку інквізиція тримає 12 місяців в одиночній камері, і яку засудили до спалення, якщо вона не зречеться своїх ідеалів? Який вибір вона зробить, перш ніж піде на суд? Чи не повзати, але померти, або повзати але жити? Відректися від своїх ідеалів чи ні? Хто допоможе їй в цьому важкому виборі - старий-халамидник, який назвався Богом? Кат? Або вона сама зробить свій вибір? А чи готові Ви зробити свій вибір? Можливо, подивившись виставу Ви відкриєте в собі те, про що раніше і не підозрювали.

жанр: героїчна казка
режисер: Володимир Ніколаєв

 

актори: Анастасія Гришко, Роман Бондаренко, Владислав Полях

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр Лукоморье "Я Жанна д'Арк" відбудеться 2 лютого 2019, 18:00, субота в ОЦ "Естет". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+