Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Театр ЛУКОМОРЬЕ "Вторая смерть Жанны Дарк"

9 вересня 2017, 18:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

ПРЕМЬЕРА!

Жанна Дарк! Легенда! Герой! А была ли она вообще? Если нет, то кто та девушка, которую инквизиция держит 12 месяцев в одиночной камере, и которую приговорили к сожжению, если она не отречётся от своих идеалов? Какой выбор она сделает, прежде чем пойдет на суд? Не ползать, но умереть, или ползать но жить? Отречься от своих идеалов или нет? Кто поможет ей в этом трудном выборе – старик-оборванец, который назвался Богом? Палач? Или она сама сделает свой выбор? А готовы ли Вы сделать свой выбор? Возможно, посмотрев спектакль Вы откроете в себе то, о чем раньше и не подозревали.

жанр: героическая трагедия
режиссер: Владимир Николаев
актеры: Ева Иванова, Роман Бондаренко, Владислав Полях

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр ЛУКОМОРЬЕ "Вторая смерть Жанны Дарк" відбудеться 9 вересня 2017, 18:00, субота в ОЦ "Естет". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.