У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Музична казка "ІВАСИК-ТЕЛЕСИК"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Режисер-постановник - Олександр Драчов.
Музичний керівник - Тиран Нікогосян.
Художник-постановник - Тарас Шигимага.
Художник по костюмах - Юлія Брязкун.
Балетмейстер-постановник - заслужена артистка України Ірина Клепікова.
Колись, дуже давно, в Україні з'явилася казка про Івасика-Телесика. У ній розповідається про диво, яке сталося в бездітній родині. Вранці в колисці прокинувся живий хлопчик. Його назвали Івасиком-Телесиком. Папа змайстрував синочку човник, на якій він ловив рибу. Але дізналася про хлопчика Відьма і захотіла його викрасти. Перехитрить чи Івасик-Телесик підступну Відьму? .. Це ви обов'язково побачите на сцені Харківського академічного театру музичної комедії. Прем'єра музичної казки відбулася 29 грудня 2015 року.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Музична казка "ІВАСИК-ТЕЛЕСИК" відбудеться 20 лютого 2022, 11:00, неділя в Харківський театр музичної комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+