У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Іоланта (опера)

18 лютого 2022, 18:30, п’ятниця
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

П. Чайковський. Іоланта

Лірична опера на 2 дії

Лібрето М. Чайковського за драмою Г. Герца «Дочка короля Рене»

Постановник

Диригент і режисер

дипломант міжнародного конкурсу Вікторія Рацюк

художник

Наталя Кирилова

хормейстер

Світлана Кривич

Остання опера П. Чайковського «Іоланта» - одне з найсвітліших, гармонійних і життєрадісних його творів. В основу покладено п'єсу данського драматурга Г. Герца «Дочка короля Рене». Поетична історія сліпої дівчини, якій любов до незнайомого лицаря допомагає витримати болісне лікування, щоб бачити світ, - глибоко торкнула П. Чайковського. І, коли йому було замовлено оперу для постановки в Маріїнському театрі, композитор зупинився саме на цьому творі.

Зворушливий сюжет насправді включає в себе велику гуманістичну ідею: духовний розвиток героїні під впливом нового, невідомого їй раніше почуття, шлях від темряви до радісного усвідомлення краси буття. Так само і в музиці Чайковського втілена життєстверджуюча віра в перемогу світла, в душевні сили людини, що має завоювати поєдинок з долею.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Іоланта (опера) відбудеться 18 лютого 2022, 18:30, п’ятниця в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+