INDIA

11 березня 2017, 19:00, субота
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Про подію

«Ради любви можно построить Тадж-Махал, но где найти любовь, которая будет этого достойна?».  Добро Пожаловать в экзотический рай на Земле! Welcome to India! Special Guests: PM Project ( Ibiza Dance Show). 11 марта ночь в стране, где знают в чем смысл настоящего счастья! Счастливые лица для Bolero традиция!
 
India – Это легкая беззаботная жизнь на берегу лазурного океана под ласковым солнцем и голубым небом, государство великолепных дворцов, буддийских храмов, священных коров, слонов, йогов, факиров и монахов. И только этой ночью в клубе Болеро босоногие мальчишки и Рикши, махараджи и заклинателей змей, звезды Болливуда и классика индийского кино, индийские красавицы, индийская кухня, индийский чай, индийские слоны, индийские танцы... Индийская сказка начинается! 
 
Special Guests: PM Project ( Ibiza Dance Show).
Мс Roman Nabokov
Mc DALE
Dj DEEMITRY & BOLERO SHOW GIRLS

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

INDIA відбудеться 11 березня 2017, 19:00, субота в Клуб "Bolero". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+