Інародний театр абсурду "Воробушек". "Добро Добро Халва"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Горобчик покаже єдиний в світі комедійний вистава в стилі індійського Zibro «Добро Добро Халва» (єдиний, тому що стиль Zibro ми придумали самі).
 
Це розповідь-оповідь про великого мудреця, який вирішує проблеми і біди всіх, хто приходить до нього. Вам може здатися, що це класичний і банальний сюжет, ну тоді, напевно, ви ще не знайомі з Інародним театром абсурду Горобчик. «Добро Добро Халва» - це мікс всього, що ви знаєте, в одному флаконі.
 
Якщо ви елітарна публіка, але сказати, що театр надихається Монті Пайтон і Хармсом - просто необхідно.
 
Ласкаво Ласкаво Халва - це комедія абсурду, яка сподобається і малому, і старому, просто потрібно один раз побачити.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Інародний театр абсурду "Воробушек". "Добро Добро Халва" відбудеться 17 листопада 2019, 19:00, неділя в Харківська філармонія (Велика зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+